Go Care Royal

Naturalna droga do zdrowego zywienia

Go Care Royal to seria zdrowych i pożywnych, wysokojakościowych karm dla psów i kotów wszystkich ras. Receptura karm Go Care Royal oparta jest na naukowych przesłankach. Ciągle prowadzone badania we współpracy lekarzy weterynarii z zespołem specjalistów dietetyków oraz liczne inwestycje w nowoczesne technologie, pozwoliły nam na stworzenie duńskiego produktu godnego klasy super Premium. Rygorystyczna kontrola jakości przeprowadzana na każdym etapie produkcji, pod nadzorem weterynaryjnym gwarantuje doskonałą i stabilną jakość produktów. Wiemy, że smaczna i pożywna dieta jest naturalną podstawą zdrowego i aktywnego życia.

Wszystkie rodzaje karm Go Care Royal zawierają świeżego kurczaka, oraz jedynie naturalne przeciwutleniacze, które realizują funkcje naturalnych konserwantów. Nie zawierają pszenicy. W produktach Go Care Royal nie znajdziemy sztucznych dodatków takich jak: dodatki smakowe, dodatki zapachowe czy dodatki wabiące. Atrakcyjne kolory, wyśmienity smak, dobra przyswajalność i strawność naszych produktów wynikają z wysokiej jakości zastosowanych surowców.

Wszystkie produkty z tej serii są testowane pod kontrola weterynaryjną i we współpracy z właścicielami i ich pupilami - psami i kotami. Wyniki nie pozostawiają wątpliwości: wszyscy, zarówno psy i koty jak i ich właściciele oraz lekarze weterynarii są w pełni usatysfakcjonowani.

Dzięki Go Care Royal możesz w prosty sposób wybrać właściwe pożywienie.

W skład serii wchodzi wiele wariantów karmy dla wszystkich ras psów i kotów, dla różnych grup wiekowych, jak również dla psów i kotów ze specjalnymi wymogami i potrzebami: od karm dla małych psotnych, energicznych szczeniąt/kociąt po spokojnych, rozważnych seniorów.

Biorąc pod uwagę zmiany zachodzące w fizjologii psów i kotów po zabiegu kastracji i sterylizacji wprowadziliśmy na rynek linię karm, która w szczególny sposób uwzględnia zapotrzebowanie żywieniowe psów i kotów kastrowanych i sterylizowanych. Opracowaliśmy też dwa produkty dietetyczne dla psów mających skłonności do zaburzeń trawiennych lub problemów ze skórą i sierścią (niektóre formy alergii pokarmowych i skórnych, linienie itp.) jak również dla psów wymagających kuracji odchudzającej.

Go Care Royal super Premium to naturalny wybór dla wszystkich właścicieli psów i kotów, którzy w żywieniu swoich pupili nie chcą iść na kompromis w kwestiach jakości ani smaku.

Karma dla psów

Karma dla kotów