Go Care

Go Care to smaczny i zdrowy posiłek dla Twojego psa lub kota. To ulubiona karma zwierzaków, chętnie wybierana przez ich właścicieli.

Wszystkie karmy Go Care zostały opracowane przez lekarzy weterynarii oraz specjalistów z zakresu żywienia zwierząt domowych, tak aby spełniały wymóg w pełni zdrowego i zbilansowanego pożywienia dla psów i kotów, niezależnie od rasy, wieku, wielkości oraz poziomu ich aktywności.

Produkty Go Care charakteryzują się wysoką zawartością naturalnego białka zwierzęcego, które zapewnia dobre trawienie, gwarantuje doskonałą przyswajalność i optymalne wchłanianie substancji odżywczych.

Karmy Go Care nie zawierają żadnych sztucznych dodatków smakowych i zapachowych ani barwników. Atrakcyjny kolor, wyśmienity smak i zapach naszych produktów w naturalny sposób pochodzą z wysokiej jakości zastosowanych składników.

Wszystkie karmy Go Care są produkowane w Danii pod ścisłym nadzorem weterynaryjnym. Nasi weterynarze kierując się dobrem zwierząt stale prowadzą badania i udoskonalają jakość karmy, a firma systematycznie inwestuje w nowoczesne technologie i dzięki temu wspólnie stworzyliśmy duńską karmę godną klasy premium.

Go Care to naturalny wybór zdrowej i smacznej diety, która jest niezbędna dla dobrego samopoczucia i wysokiej jakości życia Twojego przyjaciela.

Karmy dla psów

Karmy dla kotów